неділя, 29 квітня 2018 р.

Фінал ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України - 2018

25 березня 2018 р. із Києва повернулася команда юних науковців Запорізької області, яка складалася із 56 талановитих учнів – абсолютних переможців обласного етапу МАН.
Цього року ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України набув нового формату – водночас виборювали перемогу більше 1200 учнів з усіх областей України у 64 наукових секціях.
Під час відкриття найважливішого інтелектуального змагання школярів особисто вітали та підтримували Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр освіти України Лілія Гриневич, провідні зарубіжні та вітчизняні вчені.
Відкриття, дискусійні та екскурсійні програми конкурсу відбувалися в гостинних стінах Київської політехніки, написання контрольних робіт і захист наукових досліджень проходили в сучасних аудиторіях Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а закриття конкурсних змагань для учнів МАН проходило в Жовтневому палаці на Алеї Героїв Небесної Сотні.
16 вихованців КЗ «Центр туризму» ЗОР, які представляли свої роботи у відділеннях історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства та секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування» відділення екології та аграрних наук вибороли 7 призових місць, з них: 1– золота, 3 – срібні та 3 – бронзові нагороди.
Абсолютну перемогу у секції «Історія України» здобула Ратєєва Анастасія, учениця 11 класу Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Січовий колегіум».
Срібні нагороди вибороли учні 11 класів Запорізького багатопрофільного ліцею №99: у секції «Всесвітня історія» – Лиско Софія, у секції «Журналістика» – Драцька Катерина, у секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування» – Фоменко Михайло.


Бронзовими медалями у відділенні історії нагороджено одинадцятикласників Запорізького колегіуму «Елінт»: у секції «Археологія» – Павлюкову Поліну, у секції «Історичне краєзнавство» – Малика Іллю. У відділенні наук про Землю, секція «Гідрологія» 3 місце посіла учениця 10 класу Запорізького НВК №67 Шкуро Дар’я.

Вітаємо учасників і переможців Всеукраїнського етапу МАН та їхніх наукових керівників з високими досягненнями й бажаємо творчих успіхів, цікавих знахідок та відкриттів на шляху до нових перемог!2 коментарі: