четвер, 17 травня 2018 р.

16.05.2018р. В МЕРІЇ ВІДБУЛОСЯ НАГОРОДЖЕННЯ НАШИХ ЗІРОК:  ШКУРО ДАР"Ї, ЯКА ПОСІЛА ІІІ МІСЦЕ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЕТАПОВІ ЗАХИСТІ НАУКОВИХ РОБІТ У МАЛІЙ АКАДЕМІЇ НАУК, ТА ЇЇ КЕРІВНИКА ГРИЦЕНКО ОЛЕКСАНДРИ ВІКТОРІВНИ, УЧИТЕЛЯ ГЕОГРАФІЇ. 

ЩЕ РАЗ ВІТАЄМО ТА БАЖАЄМО НОВИХ ПЕРЕМОГ!!!


середа, 16 травня 2018 р.

16 травня 2018 року в Заводському районі відбулося районне свято "Шлях до зірок".Найкращі педагоги та найкращі учні нашого навчального закладу отримували вітання з перемогою у професійних конкурсах, Всеукраїнських олімпіадах, Малій академії наук.неділя, 13 травня 2018 р.

10.05.2018р. відбулася установча сесія Малої академії наук

Зацікавлені учні працювали під керівництвом досвідченого майстра своєї справи Гриценко Олександри Вікторівни. Діти отримали можливість поспілкуватися, обговорити проблеми, які їх хвилюють, отримали цінні рекомендації, поставили перед собою мету. Маємо надію, що наступного року всі вони реалізують поставлені перед собою завдання та досягнуть своєї мети.Наступне засідання відбудеться вже у вересні. А поки що до роботи...
УСПІХІВ УСІМ!!!

середа, 9 травня 2018 р.

УВАГА!

10.05.2018р. о 12:55 в к. 406 під керівництвом ГРИЦЕНКО О.В. відбудеться установча сесія Малої академії наук наукового товариства "ЗНАННЯ PLUS". 

неділя, 29 квітня 2018 р.

Фінал ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України - 2018

25 березня 2018 р. із Києва повернулася команда юних науковців Запорізької області, яка складалася із 56 талановитих учнів – абсолютних переможців обласного етапу МАН.
Цього року ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України набув нового формату – водночас виборювали перемогу більше 1200 учнів з усіх областей України у 64 наукових секціях.
Під час відкриття найважливішого інтелектуального змагання школярів особисто вітали та підтримували Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр освіти України Лілія Гриневич, провідні зарубіжні та вітчизняні вчені.
Відкриття, дискусійні та екскурсійні програми конкурсу відбувалися в гостинних стінах Київської політехніки, написання контрольних робіт і захист наукових досліджень проходили в сучасних аудиторіях Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а закриття конкурсних змагань для учнів МАН проходило в Жовтневому палаці на Алеї Героїв Небесної Сотні.
16 вихованців КЗ «Центр туризму» ЗОР, які представляли свої роботи у відділеннях історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства та секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування» відділення екології та аграрних наук вибороли 7 призових місць, з них: 1– золота, 3 – срібні та 3 – бронзові нагороди.
Абсолютну перемогу у секції «Історія України» здобула Ратєєва Анастасія, учениця 11 класу Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Січовий колегіум».
Срібні нагороди вибороли учні 11 класів Запорізького багатопрофільного ліцею №99: у секції «Всесвітня історія» – Лиско Софія, у секції «Журналістика» – Драцька Катерина, у секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування» – Фоменко Михайло.


Бронзовими медалями у відділенні історії нагороджено одинадцятикласників Запорізького колегіуму «Елінт»: у секції «Археологія» – Павлюкову Поліну, у секції «Історичне краєзнавство» – Малика Іллю. У відділенні наук про Землю, секція «Гідрологія» 3 місце посіла учениця 10 класу Запорізького НВК №67 Шкуро Дар’я.

Вітаємо учасників і переможців Всеукраїнського етапу МАН та їхніх наукових керівників з високими досягненнями й бажаємо творчих успіхів, цікавих знахідок та відкриттів на шляху до нових перемог!неділя, 22 квітня 2018 р.

ВІТАЄМО!!!

 ШКУРО ДАР'Ю, УЧЕНИЦЮ  

10-А КЛАСУ, ЯКА ПОСІЛА 

ІІІ місце на ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЕТАПІ КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ РОБІТ МАН (відділення: Науки про Землю, секція: гідрологія; 

наукові керівники: 

ГРИЦЕНКО ОЛЕКСАНДРА ВІКТОРІВНА

учитель географії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист та 

БОРТНІК РЕГІНА ВІКТОРІВНА, учитель хімії, спеціаліст вищої категорії)

середа, 28 березня 2018 р.

27 березня 2018 року учні нашого комплексу взяли у часть у  ІІІ Міському Форумі соціальних ініціатив у освіті!

Провідна ідея Форуму - презентувати наукові ідеї учнів на розгляд партнерів, які і визначають переможців, обираючи для них спеціальні призи - гранти підтримки.
Цього року заявки на участь в проекті подали 40 учнів 9-11 класів закладів освіти Запоріжжя. Всі вони - інтелектуальна учнівська еліта нашого міста. Кожен з учасників має в своєму активі перемоги Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, творчо працює над реалізацією власних науково-дослідницьких проектів та потребує підтримки для своїх наукових ідей.
На захист роботи відводилось 2 хвилини, презентація повинна була показати актуальність та значущість наукової ідеї, а головне - її практичну цінність та очікувані від втілення результати. Поки одні учасники презентували роботи, інші могли цікаво провести час у STEM - лабораторії «Кабінет Всесвіту», де студенти запорізьких вищих закладів освіти проводили майстер-класи.
Наш навчальний заклад представляли Кулеба Артем, учень 10-А класу, та Дудар Микита, учень 9-В класу

середа, 14 березня 2018 р.

13 березня відбулась зустріч учасників наукового товариства «Знання PLUS» Запорізького навчально-виховного комплексу №67, постійних учасників Малої академії наук, з головою районної адміністрації Андрієм Баєвим. 
Директор ЗНВК №67 Олена Малиш представила пропозиції вихованців і вчителів щодо використання наукових проектів-переможців та втілення їх у благоустрій району й міста в цілому. Талановиті діти, небайдужі до життя та розвитку району, готові на співпрацю та сподіваються, що їх наукова праця не залишиться на папері, а буде використана на практиці і допоможе вирішити якісь актуальні питання.
Користуючись нагодою обговорили нагальні питання. У результаті наукова команда отримала від голови районної адміністрації конкретні завдання, теми для досліджень та спільно визначили терміни виконання. Домовились зустрітися для обговорення результатів. Тож зустріч пройшла дуже конструктивно.субота, 3 березня 2018 р.

02.03.2018 на базі нашої школи в рамках районної програми "Обдаровані діти" було проведено районний семінар з теми «Робота НТУ як одного із напрямків структури науково-методичної роботи ЗНВК № 67 з метою створення насиченого освітнього середовища». Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, ії інтелектуальна еліта, гордість і честь України, ії світовий авторитет.  
Колегам було запропоновано наступний план проведення семінару:
1. Науково-методичні засади організації роботи НТУ у ЗНВК 3 67. (Приходько Л.О. заступник директора з НВР).
2. Структура і зміст роботи НТУ. (Керівник НТУ Шкляренко С.В. ,учитель укр.мови та л-ри, спеціаліст вищої категорії учитель-методист).
3. Система роботи вчителя з обдарованими учнями. (Гриценко О.В., учитель географії, спеціаліст вищої категорії учитель-методист).
4. Робота вчителя щодо підготовки до захисту робіт в МАН в ракурсі співпраці з ВНЗ. (Хмельницький А.А., учитель математики, спеціаліст першої категорії).
5. Психолого-педагогічний супровід обдарованих. (Практичний психолог Кузьменко О.П.)
понеділок, 26 лютого 2018 р.

ВІТАЄМО! 

ДОБРОВОЛЬСЬКУ ТЕТЯНУ, 

ученицю 11-А класу, 

ЯКА ПОСІЛА ІІІ місце З ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ НА ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД 

(учитель КУЗЬМЕНКО О.П.)

понеділок, 19 лютого 2018 р.

ВІТАЄМО УЧЕНИЦЮ 11-А КЛАСУ КАЛИТЕНКО МАРИНУ, ЯКА ПОСІЛА                        ІІІ місце НА ЗАХИСТІ РОБІТ МАН (відділення: мовознавства, секція: англійська мова, 

науковий керівник: 

ШАТІЛОВА - ХАМІДА 

НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

учитель англійської мови, спеціаліст 

ІІ категорії)
ВІТАЄМО УЧНЯ 9-В  КЛАСУ 

ДУДАРЯ МИКИТУ, ЯКИЙ  ПОСІВ                       ІІІ місце НА ЗАХИСТІ РОБІТ МАН (відділення: технічних наук, секція: екологічно безпечні технології та ресурсозбереження, 

науковий керівник: 

ЧОБОТОК ІННА ЮРІЇВНА, учитель фізики, спеціаліст вищої категорії, старший учитель)
ВІТАЄМО УЧЕНИЦЮ 10-А КЛАСУ БЛИЗНЮКОВУ МАРІЮ, ЯКА ПОСІЛА                        ІІІ місце НА ЗАХИСТІ РОБІТ МАН (відділення: Науки про Землю, секція: кліматологія та метеорологія, 

науковий керівник: 

ГРИЦЕНКО ОЛЕКСАНДРА ВІКТОРІВНА, учитель географії, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист)